Słowa, które mogą przebudzić:

Nigdy nie będziemy

wystarczająco wdzięczni

za przysługi,

jakie nam wyświadczyła

M A T K A

Św. Jan Maria Vianney

Dziękujemy wszystkim, którzy wspomagają finansowo OAZĘ  naszej młodzieży na MAZURACH. Zapraszamy tych, którzy pragną dołączyć do grona przyjaciół i zechcą wesprzeć wakacje z Bogiem  dla młodzieży, której nie stać na taką formę religijnego umocnienia w wierze.

Numer rachunku bankowego parafii:

Parafia Rzymskokatolicka   p.w. Najświętszego Imienia Marii

34-602 Laskowa 120

Bank Spółdzielczy Limanowa o. w Laskowej

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

Ur. Zesłania Ducha Świętego   -     24. 05. 2015 r.

1.    Dziś Ur. Zesłania Ducha Świętego. Zielone Świątki. Zakończenie okresu wielkanocnego i czasu Komunii św. wielkanocnej.

2.    Jutro święto Matki Kościoła. Msze św. o godz. 630, 830, 1000 i 1800.

3.    We wtorek wspomnienie Św. Filipa Nereusza, kapłana;

- w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana;

-   w piątek wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy

- w niedzielę Ur. Najświętszej Trójcy.

4.    Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej, jedynie  w piątek po nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego, w niedzielę zakończenie nabożeństw majowych o godz. 1530.

5.    W środę  o godz. 1800    nabożeństwo maryjne, przed Mszą św. Nowenna do MBNP; w piątek  o godz. 1700  nabożeństwo  do Bożego Miłosierdzia      -   módlmy się o wdzięczność dla matek.

6.    We wtorek Dzień matki – podczas nabożeństwa majowego módlmy się o zdrowie i potrzebne łaski dla wszyst6kichj matek, dla zmarłych prośmy o łaskę życia wiecznego.

7.    W środę z powodu dziękczynnej pielgrzymki dzieci klas II Msza św. wieczorna będzie o godz. 1900.    Wyjazd dzieci o godz. 730.

8.    Bóg zapłać za ofiary złożone w kopertach na inwestycje  złożyło je   w tym tygodniu 2 rodziny.

9.    W sobotę spotkanie scholi  i ministrantów o godz. 900 Grupy Młodzieżowej starszej  i młodszej w piątek po nabożeństwie.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska          Projekt i wykonanie: Ks. Łukasz