OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

- 34 ndz. w ciągu roku – 23.11. 2014 r.

Ur. Chrystusa Króla Wszechświata

1.    W liturgii Kościoła będziemy  obchodzić w tym tygodniu:

·       w poniedziałek wspomnienie Świętych Męczenników   wietnamskich Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

·       we wtorek wspomnienie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej

2.    W niedzielę rozpoczęcie Nowego Roku Kościelnego i nowego okresu Roku Liturgicznego  - Adwentu.

3.    O godz. 1600

·       w środę nabożeństwo maryjne, nowenna do MBNP

·       w piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

-   módlmy się, aby nieustannie rozszerzało się Królestwo Chrystusa, niech w świecie, w naszych rodzinach  rządzi prawo MIŁOŚCI.

4.    W środę i piątek o godz. 1630,     w niedzielę  o 1530 wypominki   listopadowe.

5.    Bóg zapłać za ofiary złożone w kopertach na inwestycje,

w ubiegłym tygodniu złożyło je 11   rodzin.

6.    Spotkanie grup apostolskich:

- w środę o godz. 1600   lektorów, Grupa Apostolska Młodzieży  w sobotę

- w sobotę scholi o godz. 900, ministrantów o godz. 900 ,

aspirantów   o  g.1000   , DSM o godz. 1000,  SKC

o g. 1000.

7.    Dzisiaj  zbiórka złomu srebra czy złota -  akcja Księży Sercanów „srebro na wagę złota”.  Ofiarując srebrny  czy złoty złom ( np. zerwany zniszczony łańcuszek, kolczyk, pierścionek itp.) możemy wesprzeć misje Księży Sercanów- pomocy materialnej w krajach misyjnych. Złom będzie zbierany przed kościołem. Można  także  nabyć wykonane z zebranego złomu   srebrne medaliki i posrebrzane  łańcuszki.

9.    Teraz odmówimy akt oddania rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, a później zostaną poświecone  opłatki, które od jutra  po domach będzie  roznosił Pan Kościelny. Przyjmijmy Go z wdzięcznością.  Ofiary składane  P. Kościelnemu za opłatki są wynagrodzeniem za Jego całoroczną ofiarną, pełną poświęcenia pracę w kościele.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska          Projekt i wykonanie: Ks. Łukasz