Słowa, które mogą przebudzić:

Czym jest przemoc?

Najpierw przywodzi nam na myśl broń, noże, zabójstwa.

Nigdy nie kojarzy się nam z językiem

Jednakże pierwszym i jednym

z najokrutniejszych narzędzi przemocy jest ludzki język.

Bł. Matka Teresa z Kalkuty

Dziękujemy wszystkim, którzy wspomagają finansowo OAZĘ  naszej młodzieży na MAZURACH. Zapraszamy tych, którzy pragną dołączyć do grona przyjaciół i zechcą wesprzeć wakacje z Bogiem  dla młodzieży, której nie stać na taką formę religijnego umocnienia w wierze.

Numer rachunku bankowego parafii:

Parafia Rzymskokatolicka   p.w. Najświętszego Imienia Marii

34-602 Laskowa 120

Bank Spółdzielczy Limanowa o. w Laskowej

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

3. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

-     19. 04. 2015 r.

1.    Dzisiaj w Polsce Niedziela Biblijna. Zatrzymajmy się nad słowem Bożym, jakie daje nam Bóg w Piśmie świętym.

2.    O godz. 1700:

- w środę nabożeństwo maryjne, przed Mszą św. nowenna  do M. B. Nieustającej Pomocy

- w  piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

-  módlmy się, aby wierzący zgłębiali słowo Boże i kierowali  się nim w życiu.

3.    Bóg zapłać za ofiary złożone w kopertach: na inwestycje  złożyło je   6 rodzin, na ogrzewanie 4 rodziny. Na konto w ostatnim czasie wpłaciła na inwestycje 1 rodzina, na ogrzewanie 1 rodziny.

4.    W przyszłą  niedzielę – Niedziela Dobrego Pasterza, Niedziela Kapłańska. Składka na tacę na Seminarium Duchowne naszej Diecezji.

5.    W czwartek Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika,      w sobotę święto Św. Marka, Ewangelisty.

6.    W czwartek o godz. 1630 próbna spowiedź klasy II b,

o godz. 1730 klasy II a.

7.    Spotkanie DSM – w środę o godz. 1645,  scholi w sobotę o godz. 900. Grupy Młodzieżowej młodszej  w czwartek o godz.. 1700, starszej

w piątek o godz.2000

8.    Komitet  naszej diecezji „Stop Aborcji” zbiera podpisy pod obywatelskim projektem „stop aborcji”., broniącym życie dzieci.  Wspomóżmy to dzieło. Zorganizujmy się, by złożyć nasze podpisy. Druki na zbieranie podpisów znajdują się na stoliku pod chórem, jeśli zabraknie, proszę zgłosić się na plebanię. Podpisy zbieramy do  10. maja. Kartki z podpisami złożyć u  księdza proboszcza.

Odwiedzin :
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska          Projekt i wykonanie: Ks. Łukasz