OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

3. Niedziela Adwentu -  14. 12. 2014 r.

1.    Dziś przeżywamy w liturgii niedzielę „Gaudete” (Radujcie się !).

2.    Trzeci tydzień Adwentu poświęcony jest modlitwom o życie chrześcijańskie rodzin. Roraty w tygodniu  o godz. 630 i 1700.

3.    We wtorek rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus.

4.     O godz. 1600:

·                            w  środę nabożeństwo maryjne, Nowenna do Matki

Bożej Nieustającej Pomocy

·                            w piątek  nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

-  módlmy się o chrześcijańskie życie rodzin.

5.    W sobotę parafialna przedświąteczna spowiedź  -   od godz. 900 do 1200 z półgodzinną przerwą o godz. 1030. Po południu spowiedź od godz. 1400 do 1630  z półgodzinną przerwą o godz. 1530.   O godz. 1700 Msza św.

6.    Bóg zapłać za ofiary składane na inwestycje parafialne – w ubiegłym tygodniu złożyło je w kopercie 16 rodzin, na ogrzewanie 4 rodziny, na konto bankowe wpłaciło w ostatnim czasie 2 rodziny.

7.    Jutro  od godz. 1200 do 13 00 będzie można otrzymać świąteczne paczki  żywnościowe parafialnego oddziału Caritas.

8.    Do świąt jest już bardzo blisko, warto też pomyśleć o grobach naszych bliskich, pozbierać chryzantemy i niepotrzebne znicze. Jeśli chcemy, aby na święta również i przy kontenerach było czysto należy to zrobić jak najszybciej.

9.    Za + Jana Jelonka zamówiono na pogrzebie 110 Mszy św.

·       1. gregoriankę odprawia od 10. grudnia O. Józef Matras

·       1. gregoriankę odprawi Ks. Marcin Krępa w Domu Rekolekcyjnym w Ciężkowicach-  od 01. Stycznia

·       1. gregoriankę odprawi Ks. Wojciech Bukowiec na Ukrainie

·       10 Mszy św. odprawi Ks. Stanisław Łabędź w Pasierbcu